GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 5053168

nr 505 3168

Skål

på fot, Porslin, Flytande blått, höjd: 18, diameter: 26 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 januari 2008
kl 16:10:55

27/1 16:57:29 1      Vinnande bud